Graco ProMix 2KS Oranlama-Karışım ve Uygulama / Sprey Makinesi
Graco ProMix 2KS Oranlama-Karışım ve Uygulama / Sprey Makinesi Ürün Listesi

Graco ProMix 2KS Oranlama-Karışım ve Uygulama / Sprey Makinesi

Graco'nun ProMix 2KS Çok Komponentli Karıştırma Sistemi, başlangıç seviyesinden yükseltilmiş uygulamalara kadar hassas ve güvenilir elektronik oranlama sunar. Geniş bir malzeme yelpazesiyle uyumludur ve üretim hattınızda ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve verimliliği sağlar.

Graco’nun yeni elektronik oranlayıcı serisi

ProMix® 2KS birçok solvent bazlı, su bazlı ve asit katalize malzeme için hassas ve güvenilir elektronik oranlama sağlar. Giriş seviyesinden gelişmiş uygulamalara kadar, ProMix 2KS, esneklik ve yüksek verim sağlar. Son Kat finishing uygulamalarınızı kolay kullanımı ve üstün performansı ile ProMix 2KS’ye bırakın.

30 adete kadar renk ve 4 adete kadar katalist kullanın


ProMix 2KS’nin çeşitli seviyelerde sistem konfigürasyonları mevcuttur. Her biri, Akıllı Akışkan Paneli ile birlikte bir EasyKey™ ekranı içerir. Renk ve katalist değişimi, tak-çalıştır kontrol modülü ve valfleriyle kolayca entegre edilir.

Manuel Duvar Paneli

Manuel sistemler, püskürtme kabininin içinden parmak ucuyla kontrol edilmesini sağlayan ilave bir Uzak Operatör İstasyonu’ndan faydalanır.
Manuel Duvar Paneli
img-number 1
Otomatik Duvar Paneli
img-number 2

Otomatik Duvar Paneli

Opsiyonel debi kontrolü, karışım debimetrelerinden bağımsız entegre edilmiştir. Basınç ve debi döngüleri, üstün kapalı devre kontrolü ile hızlı adım değişimleri sağlar.

Otomatik RoboMix Paneli

Bu akışkan paneli, daha kısa karıştırılmış malzeme hattı, daha hızlı renk değişimi ve daha az malzeme israfı için püskürtme tabancasının yanına kolayca entegre edilebilir. Debi kontrolüyle birlikte de kullanılabilir.
Otomatik RoboMix Paneli
img-number 3
Kullanıcı Dostu Sistem Arayüzü
img-number 4

Kullanıcı Dostu Sistem Arayüzü

Büyük düğmeler veri girilmesini kolaylaştırırken, bağımsız dokunmatik tuş takımı, ekranın kirlenmemesini sağlar. Graco’nun EasyKey kullanıcı arayüzü, ekran sayfaları arası kolay geçiş, çoklu dil desteği ve yüksek seviyede güvenilirlik sağlar. Makine kurulumu ve proses izlenmesi geniş LCD ekrandan kolay okuma ve kullanım imkanı sunar.

NEDEN OTOMATİK ORANLAMA?

ÖZELLİKLER

ANA MALZEMELER

UYGULAMA ALANLARI

Bizi Arayın

Telefon

+90 212 282 28 80 Telefon

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel, üretirken kazandıran, verimlilik odaklı çözümler sunuyoruz. Standart ya da özel proje uygulamalarımız ve geniş ürün yelpazemizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

İletişime Geç