Yalın Üretim Çözümleri

Yalın Üretim Çözümleri departmanımız tüm endüstriler için üretim ve lojistik süreçlerini çevik, verimli ve güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlayan modüler sistemler geliştirmektedir.

Alüminyum ve kaplamalı çelik borular, bağlantı elemanları ve makara modülleri kullanılarak müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanan bu sistemler vakit kaybını, yer ve iş israfını önlerken aynı zamanda olası planlama ve yerleşim değişimlerine hızlı uyumu sağlarlar.

Modüler Sistemler

Modüler ve dinamik raf sistemleri, işletmelerdeki üretim hatlarında, malzeme akış düzenlemeleri yolu ile verimliliği arttırmaya yönelik bir sistem tanımıdır.

Modüler raf sistemleri; borular, kelepçeler, makaralar ve aksesuar elemanlarından oluşur. İşletmeler kendi özel ihtiyaçlarına göre raf sistemlerini tasarlayıp buna göre seçilecek elemanları birleştirerek o işe uygun Dinamik Raf Sistemini kolayca yapabilirler.

Depolamadan montaj hatlarına kadar tüm alanlarda kullanım yeri olan Dinamik Raf Sistemleri , malzeme akışındaki karmaşık soruna etkin ve basit bir çözüm getirmektedir. Bu sistemler, üretilen ürün ne olursa olsun, otomobilden, gıdaya, sağlık ürünlerinden elektronik ve beyaz eşyaya kadar her sektörde kullanılabilir.

Özel ihtiyaçlara göre yüzde yüz çözümün tasarlandıktan sonra hızlı ve basitçe üretilebilmesi de GS ACE Dinamik Raf Sistemleri ile mümkün olmaktadır.
Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Yalın Çözümler

Yalın üretim için modüler sistem
Boru raf sistemine yönelik modüler sistem ile kendi ekipmanlarınızı yalın üretim prensiplerine göre oluşturabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz donanım bileşenlerini sizlere sunuyoruz. Yuvarlak çelik borular ve yuvarlak alüminyum boruların yanı sıra kare çelik borular ve kare alüminyum borular da sunmaktayız.
Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Malzeme Akışı ve Fabrika Ekipmanları

Malzeme akış rafları hataları, zaman israfını, boşa harcanan alanı ve kusurları en aza indirerek yalın üretim ilkeleri doğrultusunda oluşturulur. Akış raflarının sunduğu depolama, organizasyon, verimlilik ve envanter çözümleri, üretim hızının, çıktının artmasına olanak sağlar.

Sonuç olarak müşteri için değerin en üst düzeye çıkarılmasına önemli ölçüde katkıda bulunur.
İş gücü tasarrufu sağlar.
Daha Fazla Bilgi Teklif Al