Boya Uygulama

Boya uygulama konusunda çözüm ortaklarımız Graco ve Anest Iwata'nın dünyaca kabul görmüş profesyonel ürünleriyle otomotiv, otomotiv yan sanayi, elektronik, beyaz eşya, kimya, boya, ahşap, metal eşya, seramik, cam, genel makine sanayileri için çözümler üretiyoruz.

Tek ya da çok bileşenli son kat boya astar, vernik uygulamalarıyla, tek ya da çok bileşenli koruyucu ve kaplama uygulamaları konularında güvenilir ekipman ve çözümler sunuyoruz.

Boyama setleri, boya sirkülasyon pompaları, dozaj sistemleri, boya mutfağı yönetim sistemi, manuel/otomatik boya tabancalarını, ürün detaylarını ve daha fazlasını aşağıda yer alan kategorilerde bulabilirsiniz.

Boyama Setleri

İster köprü, gemi veya tank gibi geniş çaplı bir boyama projesi, ister sadece birkaç saatlik bir rötuş işi olsun, her seferinde kusursuz bir performans sağlamak sprey ekipmanınıza bağlıdır. Endüstrinin en güvenilir püskürtme makineleri serisini, boyama projelerinizi başarıyla tamamlamanız için ihtiyacınıza göre farklı boyutlarda sunuyoruz. Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Boya Sirkülasyon Pompaları

Boya Sirkülasyon Pompası boyayı, pompa hacmine ve pistonun konumuna göre istenen debide sirküle eder. Bu, sirkülasyon hattında sabit bir debi sağlarken sistem, pompada kaçağı engellemek için basınç transdüserlerini izler.

Sirkülasyon ve besleme pompaları üretkenliğinizi artırır ve genel üretim verimliliğini iyileştirir. Püskürtme tabancası beslemelerinizi elle doldurmaktan veya malzeme teslimatını beklemekten dolayı zaman kaybetmezsiniz. Ayrıca, malzeme israfını ortadan kaldırırken, tesisinizin iş istasyonlarının her birinde malzeme viskozitesi, renk ve sıcaklık üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Son olarak, son kat ürünlerinizi atölyenin dışında tutmanız sayesinde daha temiz iş istasyonları ve daha güvenli bir ortam elde edersiniz.
Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Dozaj Sistemi

Bir üretici olarak beklenmeyen duruş süreleri ve enerji maliyetlerini azaltan ve aynı zamanda yüksek kaliteli nihai ürünü koruyan çözümlere ihtiyacınız vardır. Bu durum, boya karışım odanız için de geçerlidir. Graco'nun Akıllı Boya Mutfağı önceden programlanmış bir sistemdir; yalnızca parametreleri kendi tercihlerinize göre ayarlamanız yeterlidir. Gerçek zamanlı verilere ve kritik işlevlere erişerek boya karışım odanızda en yüksek performansı sağlayın. Pompa basıncını, debiyi, tank seviyelerini ve karıştırıcı hızlarını boya karışım odasının dışından yönetin. Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Akıllı Boya Yönetim Sistemi (Akıllı Boya Mutfağı)

Graco’nun Akıllı Boya Mutfağı, PLC kullanılmadan boya karıştırma odası bileşenlerinde akıllı izleme ve kontrol için modüler, kolay ve uygun maliyetli bir sistemdir.

Her şeyin ötesinde, baştan sona akıllıdır!

Boya karıştırma odasını çalıştırmak bazen zorlayıcı olabilir. Sistemleri çalışır halde tutmak genellikle manuel çalışma gerektirir. Sınırlı kontrol ve izleme, sistem kapatıldığında veya sistemin ayarlanması gerektiğinde operatörlerin tehlikeli, gürültülü ve kirli alanlara girmeleri gerektiği anlamına gelir. Bu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir çözüm bulduk:

Boya karışım odanızı izlemek ve kontrol etmek için yenilikçi bir sistem olan Akıllı Boya Mutfağı. Her şeyin ötesinde, baştan sona akıllıdır!
Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Manuel ve Otomatik Boya Tabancaları

Üretim ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak manuel/otomatik boya püskürtme tabancaları, havalı püskürtme, hava destekli, havasız, elektrostatik veya döner çan gibi farklı teknolojilere sahip ürün ve ekipman detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Manuel ve otomatik boya püskürtme tabancaları, metal, ahşap, plastik ve daha fazlasına son kat atmak için sürekli olarak üstün performans ve çok yönlülük sunar. Havalı püskürtme, hava destekli, havasız, elektrostatik veya döner çan gibi farklı teknolojilere sahip ekipmanlarla üretim ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünlerimiz ve detaylarına aşadaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Manuel ve otomatik boya püskürtme tabancaları, metal, ahşap, plastik ve daha fazlasına son kat atmak için sürekli olarak üstün performans ve çok yönlülük sunar.

Havalı püskürtme, hava destekli, havasız, elektrostatik veya döner çan gibi farklı teknolojilere sahip ekipmanlarla üretim ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünlerimiz ve detaylarına aşadaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi Teklif Al