Norbar
Çözüm Ortaklarımız Diğer Çözüm Ortaklarımız Norbar

Norbar

Son teknoloji

Norbar'ın en son teknolojiye sahip fabrika tesisleri, tork kontrol ekipmanları alanında en yüksek düzeyde yenilik ve hassasiyete ulaşmak için en son tasarım, üretim ve kalite kontrol teknolojisini sunmamızı sağlar.

Aile değerleri

Kurucu Bill Brodey'in torunları hâlâ işe katılıyor ve şirket, Bill'in ilk tork anahtarını üretirken olduğu kadar, müşterilere en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sunma konusunda tutkulu olmaya devam ediyor.

Daha Büyük Ailemiz

Norbar artık Snap-on Incorporated şirketler ailesinin bir üyesidir ve Norbar'ın kurulduğu değerlerle yakından uyumlu inançlara, değerlere ve vizyona sahip bir şirketin parçası olmaktan gurur duymaktadır. Norbar, Fastorq'un şirket ailemize eklenmesinden memnuniyet duyuyor. Fastorq, endüstriyel cıvatalama alanında öncü olan George A. Sturtevant'ın icatlarını üretmek ve pazarlamak amacıyla 1981 yılında kurulmuş bir şirkettir. Fastorq'un yenilikçi araçları, Norbar'ın halihazırda geniş kapsamlı tork kontrollü aletler ve tork ölçüm ürünleri yelpazesini mükemmel bir şekilde tamamlayarak müşterilerimize piyasadaki en geniş cıvatalama çözümleri ve flanş yönetimi ürün yelpazesinden birini sunmamıza olanak tanır.

Hızlı Tork

Dünya çapında mevcut: Norbar, tork aleti ve alet kalibrasyon hizmetlerini dört kıtada orijinal fabrika standardına göre sunabilen tek tork ekipmanı üreticisidir.

Sıkı standartlar

Adelaide, Güney Avustralya'daki NATA akreditasyonlu laboratuvar, Willoughby, ABD'deki NVLAP 200596-0 akredite laboratuvarı, Singapur'daki SAC-SINGLAS laboratuvarı ve TAF ve CNAS tarafından akredite edilen Şangay laboratuvarının tümü, fabrikanınkiyle aynı ekipman ve prosedürleri kullanır. UKAS akredite laboratuvarı sayesinde her zaman Norbar'ın ayırt edici özelliği olan aynı yüksek hizmet standardını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Distribütörler

Laboratuar hizmetlerimize ek olarak Norbar distribütörlerinin çoğu onarım, kalibrasyon ve yeniden kalibrasyon hizmetleri sunmaktadır. Birçoğunun yerel standart kuruluşlarından kalibrasyon akreditasyonu vardır.

Norbar nasıl doğdu - savaş zamanı ihtiyacından evrensel talebe: 1943 yılında kurulan "North Bar Tool Company", Britanya'da ticari olarak tork anahtarları üreten ilk şirket oldu. İlk talep, Rolls Royce Merlin motorunun contasız silindir kapağının doğru şekilde sıkılması ihtiyacından kaynaklandı. Bill Brodey ve ortağı Ernest Thornitt, Britanya'nın savaş zamanı hükümetinden tork anahtarı üretimine başlamak için lisans aldı ve Norbar doğdu.

Genmar, Norbar ürünlerinin Türkiye Distribütörüdür.

Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız