Yalın Çözümler

Yalın üretim için modüler sistem
Boru raf sistemine yönelik modüler sistem ile kendi ekipmanlarınızı yalın üretim prensiplerine göre oluşturabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz donanım bileşenlerini sizlere sunuyoruz. Yuvarlak çelik borular ve yuvarlak alüminyum boruların yanı sıra kare çelik borular ve kare alüminyum borular da sunmaktayız.

İş İstasyonları

Üretim süreçleriniz için özelleştirilmiş endüstriyel iş istasyonları ve masaları. Operatörler için ergonomik geliştirmeler sağlar, ürün akışını ve verimliliği arttırır. Çalışma alanı optimizasyonu sağlar, süreç iyileştirmelerine ve değişimlere hızlıca uyum sağlar. Ayarlanabilir yükseklik seçeneği sunar, süreçlerinize uygun aydınlatma ve elektrik prizi seçenekleri.
Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Taşıma Arabaları ve Malzeme Arabaları

Yalın üretim ve depolama için özel tasarlanmış endüstriyel taşıma ve kit arabaları. Depo, üretim alanı ve ihtiyaç diğer yerlerde ürün, mazleme, endüstriyel taşıma işlemlerini kolaylaştıran farklı ölçülerde yük taşıma arabaları, ağır yük taşıma arabaları, malzeme taşıma arabaları, el arabaları gibi tekerlekli yük taşıma arabası modelleri. Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Akış Rafları

Dinamik akış raf sistemleri raflardaki ürünlerin hızlı ve etkili seçilip, toplanması gereken durumlar için idealdir. Özellikle FIFO(ilk giren ilk çıkar) ilkesinde dayalı depolama yapılıyorsa; ürün partilerinin ve serilerinin takip edilmesi gerekiyorsa dinamik akış raf sistemleri kritik önem taşıyan bir çözümdür. Ayrıca dinamik akış rafları gelen ürünler ve nakliye için tampon depolar olarak da hizmet verir.

Paletler, makaralı konveyörler üzerinde yardım almadan toplama konumuna gider. Yalnızca yerçekimi ile çalışan dinamik akış rafları herhangi bir elektrikli bileşene ihtiyaç duymaz.

Ayrıca dinamik akış raflarımızı otomatikleştirilmiş malzeme akışına kolayca entegre edebiliyoruz ve bu da çözümlerimizi tamamen otomatikleştirilmiş depolarda da geçerli ve etkili bir alternatif haline getiriyor.
Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Makaralı Konveyörler

Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Karakuri

Karakuri, 17. y.y. Japonya’sında “mekanizma” ve “hile” anlamına gelen bir kavramdır. Motorların, sensörlerin, elektriğin veya basınçlı havanın kullanımından ziyade fiziksel ilkelere dayalı süreçlerin basit ama akıllı otomasyonunu ifade eden bu kavram uzun yıllardır “yalın üretim” konseptinin önemli bir unsuru olmuştur.

Bu sistem yerçekimi, ağırlık, denge, hayal gücü ve daha düşük bir bütçeyle çok fazla şey başarmanıza imkan verir. Yük taşıyıcılarını (örneğin kutu veya küçük yük taşıyıcıları) idare etmek için yalnızca mekanik ve yerçekimi yasalarını kullanan bir tür yalın otomasyonu tanımlar.
Daha Fazla Bilgi Teklif Al

Yüksekliği Ayarlanabilir Masalar

Daha Fazla Bilgi Teklif Al