Elektrikli Tork Kontrollü Montaj Aletleri Ürün Listesi

Elektrikli Tork Kontrollü Montaj Aletleri

DC Elektrikli Sıkıcı Sistemleri

Birçok bileşenin olduğu üretim ortamlarında üretim hedeflerine ulaşılmaya çalışılırken, torklu sıkma işlemlerinin kontrol altına alınması ve ensek bir şekilde proseslere zahmetsizce entegre edilmesi Ingersoll Rand sıkıcı sistemleriyle çok daha kolay.

Tork kontrollü sıkma sistemiyle tork, açı, tarih, saat gibi sıkma kayıtları depolanabilir. Yapılan işlemlerinin bütün detayları hakim izlenebilir ve kayıt altında tutulur. Open protokol, profinet, profibus, devicenet vb. farklı haberleşme protokolleri ve data aktarımı seçenekleriyle fabrika altyapısına tam uyum sağlanır.

Kritik bir tork kontrollü sıkma prosesinde işlemin doğru ve tam yapılması güvenlik açısından son derece önemlidir. Ingersoll Rand®'da neyin önemli ve kritik olduğunu bilir ve buna uygun çözümler sunar. Bu nedenle sektördeki en yenilikçi ve güvenilir DC elektrikli bağlantı sistemlerini üretir.

Verimliliğinizi en üst düzeye çıkaran ergonomi, hız, dayanıklılık ve doğruluğun tavizsiz bir kombinasyonunu sunmak için kullanıcıları ve uygulamaları birbirine bağlayan eksiksiz bir sistem sağlamak için kontrolörler ve yazılımla birlikte hem el tipi hem de fikstürlü sıkıcı çözümlerini profesyonellerle buluşturuyoruz.

Kolay kullanımıyla, uzmanlık gerektirmez

  • Eğitim ve kurulum masraflarından tasarruf
  • Hataları ve duruşlarda boşa geçen süreyi ortadan kaldırır
  • Kullanıcılara bağımlılıktan kurtarır
Kolay kullanımıyla, uzmanlık gerektirmez
img-number 1
Sıkma ekipmanı kolayca değiştirilebilir
img-number 2

Sıkma ekipmanı kolayca değiştirilebilir

  • Hat dengeleme maliyetlerini azaltır
  • Kolay hat bütünlüğü sağlar
  • Cihaza bağımlılığı ortadan kaldırır


Web tabanlı yazılım, cihazlara bağımlılığı ortadan kaldırır ve akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar gibi internet tarayıcısı kullanabilen herhangi bir cihazla tam programlama olanağı sağlar. INSIGHTqc™ kontrol ünitesi montaj hattıyla kolayca entegre edilebilir. İş seçimi için esnek seçenek imkanı sunar ve basit, sezgisel bir kullanıcı arayüzüyle hatların yeniden dengeleme maliyetlerinin düşürülmesinden yardımcı olur.


INSIGHTqc™ kontrol ünitesi basit ve bilgi dolu bir çözümdür.

Bizi Arayın

Telefon

+90 212 282 28 80 Telefon

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel, üretirken kazandıran, verimlilik odaklı çözümler sunuyoruz. Standart ya da özel proje uygulamalarımız ve geniş ürün yelpazemizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

İletişime Geç